Zámek Sychrov 2018 4K video

2

Download gratuito de imagens para uso livre.

Eu te ajudei? Doe-me para o café.

Baixe a imagem

Zámek Sychrov 21.04.2018. Você deve estar ciente de que está à sua disposição no Libereckém kraji, 16 km desde o início até um raio X km da cidade de Turnova. Jedná se o státní zámek zpřístupněný veřejnosti od roku 6; jeho správu zajišťuje Národní památkový ústav.

Zámecký komplex je unikátním příkladem novogotického šlechtického sídla druhé poloviny 19. století. Krom zámecké budovy s původním mobiliářem k isálu zámku páříí i rozsáhlý zámecký park. Zámek je od roku 1995 národní kulturní památkou.

Na začená zámku stávala původně pozdně češního zámku zámku zámány záčná záčná záčná záčná výřeným zvěčný zvýchky. V letech 1690 – 1693 si na jejím místě tehdejší majitelé Sychrova Lamottové z Frintrópu postavili dvoupatrový barokní zámek.

V roce 1820 koupila sychrovský zámek původem francouzská knížecí rodina Rohanů a Sychrov se stal jedním z jejích hlavních sídel. Protože však starý barokní zámek nesplňoval nároky Rohanů na reprezentación a pohodlné bydlení, nechal jej kníže Karel Alain Gabriel Rohan ve 20. letech 19. století rozšířit ve stylu pozdního klasicismu.

Kníže Kamil Filip Josef Idesbald Rohan pak / letech 1847 – 1862 provou ser rozsáhlou přestavbu zámeckých budov ve stylu romantické gotiky, vzápětí byly novogoticky upraveny i veškeré zámecké interiéry.

compartilhando
Por favor, espere...

escrever um comentário

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *