Papírna EMBA spol. s ro, Paseky nad Jizerou Deixe um comentário

EMBA je největší a nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí.

EMBA je česká firma s dlouholetou tradicí a odpovědným přístupem ke společnosti i k životnímu prostředí. Její ekologické produkty vznikají zpracováním sběrového papíru a jsou zcela recyklovatelné. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných um bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilité celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou a váže k roku 1882, kdy zde by bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční cartão pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkých strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátý letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Estamos cientes do legado das gerações passadas, que nos levou até hoje e nosso compromisso em desenvolver com sucesso o trabalho que começou. Como parte do constante esforço para estar um passo à frente de nossos concorrentes, colocamos ênfase na qualidade do produto e nas relações com os clientes.
Nossa experiência profissional e nossa equipe altamente qualificada são uma garantia a longo prazo do mais alto nível de serviço. Nós não apenas vendemos produtos, mas fornecemos soluções completas para clientes em mais de 30 em todo o mundo.

OS VALORES QUE CORTAMOS:

  • A produção e os produtos orgânicos são um reflexo de nossa relação global responsável com o meio ambiente
  • A ética é uma das regras mais altas para relacionamentos dentro e fora da empresa
  • Visitar e atendimento profissional é nossa responsabilidade óbvia
  • Nossa contribuição para a qualidade de vida de toda a empresa não é limitada pelas premissas da empresa.
  • O emprego mais alto é a nossa contribuição para o desenvolvimento bem sucedido da região

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. České republiky České republiky české republiky české republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k její začleňování do společnosti.

EMBAnabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

ARQUIVO KRÁTKODOBÁ

Obaly vhodné pro archivacipara 10 anos. Sortement je navržen tak, aby uspokojil každý požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen naefektivní úsporu prostoruumšetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Článek 18 Koměří zázázá závází závázá článóho článku, češtá štám znáznách a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

ARQUIVO DLOUHODOBÁ

Obaly pro dlouhodobé archivování splňujínejnáročnější požadavkyna ochranu archiválií. Vodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílitmaximální možné ochrany.

EMBAje od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN PTISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako napříkladCapa do anoumWorldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známkyproduto ambientalmente corretona hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro arquivní systémy, krabice a pořadače. Zároveň je držitelem certifikaceFSCna lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

compartilhando
Por favor, espere...

Deixe um comentário

Seu endereço de email não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *