Papírna EMBA spol. s ro, Paseky nad Jizerou

6

Download grátis (Contribuir para outros projetos) em alta definição.

Para me assistir no YouTube subscrever.

Baixar

EMBA je největší a nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí.

EMBA é uma empresa checa com uma longa tradição e abordagem responsável para a sociedade e o meio ambiente. Seus produtos orgânicos são produzidos pelo processamento de papel e são totalmente recicláveis. Através de seus produtos EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných um bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilité celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou a váže k roku 1882, kdy zde by bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční cartão pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkých strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátý letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Estamos cientes do legado das gerações passadas, que nos levou até hoje e nosso compromisso em desenvolver com sucesso o trabalho que começou. Como parte do constante esforço para estar um passo à frente de nossos concorrentes, colocamos ênfase na qualidade do produto e nas relações com os clientes.
Nossa experiência profissional e nossa equipe altamente qualificada são uma garantia a longo prazo do mais alto nível de serviço. Nós não apenas vendemos produtos, mas fornecemos soluções completas para clientes em mais de 30 em todo o mundo.

OS VALORES QUE CORTAMOS:

  • A produção e os produtos orgânicos são um reflexo de nossa relação global responsável com o meio ambiente
  • A ética é uma das regras mais altas para relacionamentos dentro e fora da empresa
  • Visitar e atendimento profissional é nossa responsabilidade óbvia
  • Nossa contribuição para a qualidade de vida de toda a empresa não é limitada pelas premissas da empresa.
  • O emprego mais alto é a nossa contribuição para o desenvolvimento bem sucedido da região

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. České republiky České republiky české republiky české republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k její začleňování do společnosti.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

ARQUIVO KRÁTKODOBÁ

Obaly vhodné pro archivaci para 10 anos. Sortement je navržen tak, aby uspokojil každý požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Článek 18 Koměří zázázá závází závázá článóho článku, češtá štám znáznách a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

ARQUIVO DLOUHODOBÁ

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN PT ISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například Capa do ano a Worldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky produto ambientalmente correto na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro arquivní systémy, krabice a pořadače. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

compartilhando
Por favor, espere...

escrever um comentário

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *