DJI Mavic para teste de vídeo 4K

0

Download grátis (Contribuir para outros projetos) em alta definição.

Para me assistir no YouTube subscrever.

Baixar

DJI Mavic Pro é um pequeno, mas poderoso zangão, graças ao qual o céu se torna uma tela para a sua criatividade, de forma fácil e sem preocupações, e ajuda a criar cada momento de ar torque. O armazenamento compacto mantém a tecnologia de ponta que faz do Mavic Pro a câmera de vôo DJI mais sofisticada até hoje. 24 núcleos de desempenho de computação, um sistema completamente novo para a faixa de transmissão de até 7 km, sensores ópticos 5 e câmera 4K três eixos estabilizado cortina aguardam seu comando, basta pressionar um botão ou toque na tela.

Mavic a jeho kamera jsou připraveni k fotografovaní z výšky. 1 / 2,3 ”velký CMOS senzor com 12 Mpx e um ângulo de visão de quase 79 ° vám bohatě postačí pro skvělé snímky. K dispozici máte režimy jeden snímek, sério vé snímání, bracketing (AEB) a interval.

Mavic suporta 4K Ultra HD vídeo při 30 snímcích za sekundu. Není použita elektronická, ale mechanická estabilizace obrazu, aby byl každý záběr skutečně 4K. Jøm o miniaturní, extrémně přesný tříósý stabilizovaný závěs použé pro Mavica, který je schopen kameru stabilizovat i při rychlém pohybu pro dosažení plynulého videa e fotografias nítidas.

Systém Mavica umožňuje klopení kamery kolmo k zemi (-90 °) a rovněž 30 stupňů nad horizontálu.

Množství dronů nevydrží ve vzduchu létat nov než 20 minut, nebo nejsou tak výkonné. Mavic má lithiovou baterias s kapacitou až 3830 mAh. Maximální letový čas v bežvětří tak dosahuje úctyhodných 27 minut (a uma velocidade média de 7 m / s) a Alcance 13 km. Para uma potência prolongada, você pode comprar uma bateria de substituição. É recarregado após menos de uma hora.

Stav nabití baterie ukazují diody na vrchní straně těla dronu, rovněž iv aplikaci a dálkovém ovladači. Při 30% se doporučuje poslat dron zpátky k vám, při 15% začne signalizovat nízkou baterii, poté klesne k zemi do výšky 1 m nad zemí kde levituje a pípá, pokud s ním člověk nepřistane sám, při dosáhnutí 0% samovolně přistane na zem. Tyto procenta je možné specifikovat v nastavení přes aplikaci.

Drona je možné ovládat pomocí dálkového ovládání, po zapojení chytrého telefonu z něj ale dostanete mnohem víc. K dispozici je vícero aplikací (základní je DJI GO). K dispozici je několik letových režimů využívajících satelitní systémy GPS, GLONASS e senzorového systému.

Atire como profissional. Automaticamente. Você não precisa de uma equipe de filme quando usa Mavica porque tudo o que você precisa é ActiveTrack. Stačí zaznačit toho, koho chcete natáčet a ActiveTrack for postará o zbytek, můžete tak natáčet jako profesionál.

Když je Mavic ve vzduchu a vy jste v záběru, vše co potřebujete pro pořízení momentky je jednoduché gesto. S Mavicem v Modo Gesta para que você possa obter um selfie único.

Když si chystáte záběr nebo apetite uvnitř budov, nechcete letět příliš rychle. Príncipe do Modo Stativ a každý pohyb Mavica se stane precizním a pomalým.

Pozicování podle satelitů může dronu pomoci viset pouze venk bez okolních překážek a rušení. Běžný dron není schopen bez satelitů přesného pozicování a může tak ve vzduchu plavat. Proto je Mavic vybaven předními a spodními optickými senzory, díky kterým bude přesně viset uvnitř budov nebo na místech bez signálu GPS.

Nechráněný dron může narážet do překážek při letech na dlouhé vzdálenosti nebo při sestupu z velké výšky v režimu pro návrat domů. Mavic ale využívá technologii FlightAutonomyPerceber os obstáculos circundantes dentro da distância 15 m.

Ele vai ficar ve stejné výšce nad zemí, automaticky. Nedělejte si starosti s tím, že létáte moc nízko, Mavic bude udržovat tu správnou výšku nad nerovnými povrchem.

compartilhando
Por favor, espere...

escrever um comentário

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *