DJI Mavic para teste de vídeo 4K Deixe um comentário

DJI Mavic Pro é um pequeno, mas poderoso zangão, graças ao qual o céu se torna uma tela para a sua criatividade, de forma fácil e sem preocupações, e ajuda a criar cada momento de ar torque. O armazenamento compacto mantém a tecnologia de ponta que faz do Mavic Pro a câmera de vôo DJI mais sofisticada até hoje. 24 núcleos de desempenho de computação, um sistema completamente novo para a faixa de transmissão de até 7 km, sensores ópticos 5 e câmera 4K três eixos estabilizado cortina aguardam seu comando, basta pressionar um botão ou toque na tela.

Mavic a jeho kamera jsou připraveni k fotografovaní z výšky. 1 / 2,3 ”velký CMOS senzor com 12 Mpx e um ângulo de visão de quase 79 ° vám bohatě postačí pro skvělé snímky. K dispozici máte režimy jeden snímek, sério vé snímání, bracketing (AEB) a interval.

Mavic suporta 4K Ultra HD vídeo při 30 snímcích za sekundu. Není použita elektronická, ale mechanická estabilizace obrazu, aby byl každý záběr skutečně 4K. Jøm o miniaturní, extrémně přesný tříósý stabilizovaný závěs použé pro Mavica, který je schopen kameru stabilizovat i při rychlém pohybu pro dosažení plynulého videa e fotografias nítidas.

Systém Mavica umožňuje klopení kamery kolmo k zemi (-90 °) a rovněž 30 stupňů nad horizontálu.

Množství dronů nevydrží ve vzduchu létat nov než 20 minut, nebo nejsou tak výkonné. Mavic má lithiovou baterias s kapacitou až 3830 mAh. Maximální letový čas v bežvětří tak dosahuje úctyhodných 27 minut (a uma velocidade média de 7 m / s) a Alcance 13 km. Para uma potência prolongada, você pode comprar uma bateria de substituição. É recarregado após menos de uma hora.

Stav nabití baterie ukazují diody na vrchní straně těla dronu, rovněž iv aplikaci a dálkovém ovladači. Při 30% se doporučuje poslat dron zpátky k vám, při 15% začne signalizovat nízkou baterii, poté klesne k zemi do výšky 1 m nad zemí kde levituje a pípá, pokud s ním člověk nepřistane sám, při dosáhnutí 0% samovolně přistane na zem. Tyto procenta je možné specifikovat v nastavení přes aplikaci.

Drona je možné ovládat pomocí dálkového ovládání, po zapojení chytrého telefonu z něj ale dostanete mnohem víc. K dispozici je vícero aplikací (základní je DJI GO). K dispozici je několik letových režimů využívajících satelitní systémy GPS, GLONASS e senzorového systému.

Atire como profissional. Automaticamente. Você não precisa de uma equipe de filme quando usa Mavica porque tudo o que você precisa é ActiveTrack. Stačí zaznačit toho, koho chcete natáčet a ActiveTrack for postará o zbytek, můžete tak natáčet jako profesionál.

Když je Mavic ve vzduchu a vy jste v záběru, vše co potřebujete pro pořízení momentky je jednoduché gesto. S Mavicem v Modo Gesta para que você possa obter um selfie único.

Když si chystáte záběr nebo apetite uvnitř budov, nechcete letět příliš rychle. Príncipe do Modo Stativ a každý pohyb Mavica se stane precizním a pomalým.

Pozicování podle satelitů může dronu pomoci viset pouze venk bez okolních překážek a rušení. Běžný dron není schopen bez satelitů přesného pozicování a může tak ve vzduchu plavat. Proto je Mavic vybaven předními a spodními optickými senzory, díky kterým bude přesně viset uvnitř budov nebo na místech bez signálu GPS.

Nechráněný dron může narážet do překážek při letech na dlouhé vzdálenosti nebo při sestupu z velké výšky v režimu pro návrat domů. Mavic ale využívá technologii FlightAutonomy, výímal okolní překážky do vzdálenosti 15 m. Může je tak obletět nebo zastavit a viset - předejde tak nehodě i při létání bez vizuálního kontaktu.

Ele vai ficar ve stejné výšce nad zemí, automaticky. Nedělejte si starosti s tím, že létáte moc nízko, Mavic bude udržovat tu správnou výšku nad nerovnými povrchem.

compartilhando
Por favor, espere...

Deixe um comentário

Seu endereço de email não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *