Violino de Elk Shield

Download gratuito de imagens para uso livre.

Eu te ajudei? Doe-me para o café.

Baixe a imagem

Violík neboli Labský štít (polsky Łabski Szczyt, německy Veilchensteine nebo také Veilchenspitze), je hora nacházející se ve Slezském hřebeni v Krkonoších, na hranicích Česka a Polska. Jedná se o vrchol kuželovitého tvaru, na jehož temeni se nalézá vrcholové skalisko. Hora leží 1 km severně od Labské boudy, 5,5 km severně od osady Dolní Mísečky a 6 km od polských Piechowic.

Nas encostas de Violík, há escarpas e mares de pedra. A principal característica dos jogos de cúpula, no entanto, é o pau fedorento, em posições mais baixas, em seguida, cresce um genuflexório. Na encosta sudoeste, a menos de um quilômetro do cume, fica o Elbe Meadow, onde o Rio Elba nasce.

Na vrchol se lze dostat po červeně značené hřebenové cestě česko-polského přátelství. Ta podchází vrcholová skaliska z jižní strany ve vzdálenosti asi 40 metrů. Samotné skalisko se nachází v I. zóně Krkonošského národního parku a je tedy turisticky nepřístupné. Z okolí vrcholu je dobrý rozhled na Krkonoše, Jizerské hory a do Jeleniogórské kotliny.

compartilhando
Por favor, espere...

escrever um comentário

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *